دکتر ابراهیم گشتاسبی راد ، سرپرست دانشگاه شیراز در پیامی خطاب به خانم دکتر سیده زهره عظیمی فر ، مدیر امور بین الملل دانشگاه و استاد دانشکده مهندسی برق و کامپیوتر ؛‌ کسب جایزه بین المللی Suffrage Science را تبریک گفت .

در این پیام آمده است :

موفقیت سرکار عالی به عنوان بانوی برگزیده علمی Suffrage Science در لندن و بیانات محکم شما در دفاع از زنان ایران اسلامی در آنجا، موجب افتخار و مسرت اینجانب و همکاران هیأت رئیسه گشت.

به شما که در صحنه اجرائی یکی از مدیران موفق و در زمینه آموزش و پژوهش از سرآمدان دانشگاه و در زندگی مادر و همسری دلسوز هستید تبریک عرض نموده و موفقیت روزافزون شما را از درگاه ایزد یکتا خواستارم.

گفتنی است جایزه بین المللی Suffrage Science، به تشویق زنانی می پردازد که نه تنها دست آوردهای علمی ارزشمندی داشته‌اند، بلکه در ایجاد انگیزه و مشوق بودن نیز توانمند بوده‌اند.

این فعالیت از سال ۲۰۱۱ و توسط موسسه تحقیقاتی MRC CSC انگلیس شروع به کار کرد.

این رویداد که هر دو سال یکبار اتفاق می افتد به چند دسته مختلف از جمله: مهندسی، ریاضیات و محاسبات کامپیوتری و علوم طبیعی تقسیم بندی می شود.

امسال و برای نخستین بار، این جایزه به خانم دکتر سیده زهره عظیمی فر، دانشیار دانشکده مهندسی برق و کامپیوتر، مدیر روابط بین الملل، مدیر مرکز پایش هوشمند تصویر و ماشین بینایی دانشگاه شیراز اهدا شد.